ВОЛОДИМИР МОРГУНОВЗамовити дзвінок
Виробництво медіаконтенту
будь-якої складності
050-387-02-99

Кінематограф

Короткометражне кіно, корпоративні фільми, серіали

Відчуваєте, що мовчати більше невзмозі? Хочете висловити якийсь сюжет із життя або народжену фантазією історію так, щоб її побачили, почули та відчули інші? Ми знаємо секрет, як цю мрію перетворити у реальність. Наша команда професійних відеооператорів, монтажерів, режисерів, сценаристів та гримерів перетворить ваші думки на якісний відеоматеріал. Відеозйомка короткометражних фільмів або зйомка серіалів — це те, що приносить нам радість, а вам — задоволення! Ми креативно та майстерно вправимося зі створенням рекламного кіно і корпоративних фільмів будь-якої складності, адже ми вже накопичили неабиякий досвід, знання та власні методи у цій сфері.
Втілити  своє бачення, візуалізувати ідею, придумати цікавий сюжет і, зрештою, закохати у фільм глядача. Ось вона, формула успіху, скажете ви. Проте, цей  перелік був би не повним без клопіткої праці багатьох фахівців - відеооператора, сценариста,  режисера, гримера та стиліста. Адже саме добре продуманий сценарій, адаптований для кінозйомки,  промальована  розкадровка, чітко складений монтажний план вже на етапі препродакшину гарантує якість вашого продукту. Завдяки тісній співпраці нашої знімальної групи, ми  змогли розповісти Вам історію вишуканого грабіжника Тео, історію неймовірного одягу дизайнера Nata Meta, відтворити епоху чорно-білого кіно в стилі Нуар. І нам це вдалось, адже короткометражний фільм на фешн тематику «Pre-Order» отримав перше місце на міжнародному фестивалі «Fashion Film Festival»
Казки - це, мабуть, перші підручники життя.  Спочатку  казки читають нам наші батьки, згодом, стаючи самі батьками, ми читаємо їх своїй малечі. Казки не залишаються в дитинстві, вони дорослішають разом з нами. Казки сучасного міста, Фотограф - маленька фантазія нашої творчої команди, майстерно втілена у життя знімальною групою студії Володимира Моргунова. Ретельно підібрані локації, продумані декорації та мізансцени фільму в поєднанні з майстерністю оператора занурюють Вас  в атмосферу сучасної казки.
Малий хронометраж стрічки завжди спонукає сценаристів, режисерів і операторів до дрібниць продумати сценарій і плани зйомки. Адже іноді за одну хвилину доводиться так багато розповісти глядачеві. Ретельно подуманий сценарій, хороша робота оператора-постановника допоможе донести до глядача основну ідею, надзавдання вашої реклами чи соціального ролика.

Замовити послугу

Вкажіть деталі замовлення заповнивши форму

Дякуємо, ми отримали Ваше замовлення, очікуйте телефоного дзвінка протягом 1 години

Щось пішло не так, заповніть форму ще раз, будь ласка!

Відеозйомка кіно для всіх

Виготовлення корпоративних фільмів, короткометражного кіно, сериалів


Можете бути певним — ваші побажання та сподівання щодо відеозйомки серіалу, короткого метру чи рекламного кіно будуть опрацьовані майстрами своєї справи, рівним яких не знайти ані на Івано-Франківщині, ані по всій Україні. Найновітніші технології, які при відеозйомці використовуємо лише ми, змусять ваші задуми говорити на всю країну.